Dibang Valley: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! Sr.No. | ! Sr.No. !! Block Name | ||
|- | |- | ||
|1) || [[ | |1) || [[Agrim Valley]] | ||
|- | |- | ||
|2) || [[ | |2) || [[Akobe]] | ||
|- | |- | ||
|3) || [[ | |3) || [[Alinye]] | ||
|- | |- | ||
|4) || [[Anaya Amaya]] | |||
|- | |||
|5) || [[Anelih]] | |||
|- | |||
|6) || [[Angulin]] | |||
|- | |||
|7) || [[Anini-I]] | |||
|- | |||
|8) || [[Anini-II]] | |||
|- | |||
|9) || [[Arzoo]] | |||
|- | |||
|10) || [[Awali]] | |||
|- | |||
|11) || [[Etabe]] | |||
|- | |||
|12) || [[Etalin]] | |||
|- | |||
|13) || [[Etalin Bridge Point]] | |||
|- | |||
|14) || [[Gipulin]] | |||
|- | |||
|15) || [[Malinye]] | |||
|- | |||
|16) || [[Matoli]] | |||
|- | |||
|17) || [[Mihundo]] | |||
|- | |||
|18) || [[Mipi]] | |||
|- | |||
|19) || [[New Aropo]] | |||
|- | |||
|20) || [[New Endolin]] | |||
|- | |||
|21) || [[Thyee]] | |||
|} | |} | ||